ZALOGUJ SIĘ
REJESTRACJA NOWEGO KONTA / PRZYPOMNIJ HASŁO

ZNAJDZ PUNKT DOSTAWY W TWOIM MIEŚCIE

WYBIERZ JEDEN Z PUNKTÓW

INFOLINIA: PN-PT, 9:00-17:00
801 911 223, (17) 777 39 21
Strona główna / Nadmorskie targi RTV / AGD/ MULTIMEDIA

Nadmorskie targi RTV / AGD/ MULTIMEDIA

Początek jesieni minie pod znakiem targów związanych z branżą RTV/AGD/IT. Kołobrzeski Hotel Marine wypełni się wystawcami prezentującymi uczestnikom targów ciekawe rozwiązania, nowinki oraz trendy na rok 2017. Wszystko to dzięki inicjatywie firmy Galicja Tomaszek – głównemu organizatorowi Baltic Expo 2016 Max Elektro.

 i-okladka-infoprodukt.jpg

 

Baltic Expo 2016 Max Elektro odbędzie się 23 - 25 września. Targi mają służyć uczestnikom sieci Max Elektro, którzy stawiają na rozwój, podążając za potrzebami swoich klientów. Poznają najnowsze oferty swoich dostawców, a co ważne będą mieli szansę spotkać się z firmami, które zaopatrują sklepy w wyselekcjonowany sprzęt RTV/AGD/IT. Targi Baltic Expo 2016 Max Elektro to doskonała forma spotkania biznesowego, podczas którego jego uczestnicy będą mogli stworzyć sieć potrzebnych kontaktów. Integracja z innymi członkami grupy zakupowej będzie okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, czy też porównania wyników i osiągnięć roku 2016.

 

Organizatorzy targów wypełnili ten wrześniowy weekend licznymi atrakcjami, które pozwolą świętować rozwój sieci w przyjaznej, nadmorskiej atmosferze. Przedsięwzięcie to dowodzi, iż dla twórców sieci Max Elektro ważny jest każdy klient, a dbałość o ich interesy oraz o stały rozwój sieci to klucz do sukcesu na długie lata.